Black Friday najlepšie zľavy

28.11.2019 08:00


Čierny piatok je síce až zajtra, ale už minimálne týždeň všade vyskakujú zľavy, takže sa poďme pozrieť na to, čo sa najviac oplatí. Tieto zľavy sú ideálne na nákup vianočných darčekov, takže, ak máte niečo vyhliadnuté, teraz je ten správny čas. Priznám sa, že pri robení tohto článku moja kreditka zaplakala, čo už :D Zajtra ešte určite bude aktualizácia a pribudnú aj obchody, lebo až zajtra to naozaj vypukne.


Pestle&Mortar

Na toto čakám celý rok, keďže zľavy priamo na Pestle&Mortar majú, len raz do roka a toto je moja najobľúbenejšia značka. A tento rok si brúsim zuby na tohtoročný vianočný set Box of Stars, ktorý obsahuje ich geniálny očný krém Recover, hydratačné sérum, bez ktorého nemôžem a nechcem žiť, Pure Hyaluronic Serum, toto sú plné balenia a ešte sú tam cestovné balenia skvelého exfoliačného toneru a hydratačného krému. Okrem toho majú tento rok na čierny piatok 4 skvelé sety za zvyhodnenú cenu, ak ste niekedy chceli vyskúšať Pestle&Mortar, teraz je ten správny čas.


Deciem

Deciem a všetky ich značky vrátene The Ordinary majú 23% zľavu na všetko už od 1. novembra a táto zľava platí aj cez čierny piatok. Toto je celkom výnimočná situácia, takúto veľkú zľavu ešte nikdy nemali, takže, ak ste chceli niečo vyskúšať, teraz je ten správny čas. Ak si neviete poradiť s výberom The Ordinary, tak všetky potrebné informácie nájdete v tomto článku. Deciem na dnes načas zavrel obchod, vysvetlenie majú na stránke, nebojte znova ho otovria a zľava bude ešte platiť.


Merumaya

Merumaya je úžasná značka, recenziu na všetky ich produkty nájdete tu a tento rok majú na čierny piatok akciu 3 za 2, čo je ideálna príležitosť zásobiť sa obľúbenými produktmi, alebo vyskúšať nové.


Noili

Noili sú skvelé slovenské prírodné oleje, recenzie nájdete tu a tento rok majú 20% zľavu, ktorá bude platiť od 29.11 do 1.12. Inak skvelý tip aj na vianočný darček.


Cultbeauty.co.uk

Cultbeauty tu samozrejme nemôže chýbať, tiež už začali so zľavami, ak ste si zaregistrovali e-mail, tak už vám zľavy pristali v schránke včera. Výška zľavy je odstupňovaná podľa nákupu, začínajú na 15% pri nákupe za 15£.


Niche-beauty.com

Zatiaľ nemá black friday zľavy, ale majú super zľavy až do 60% na množstvo produktov, nájdete tam značky ako Kosås , Oskia, Zelens, Kat Burki, Pixi a tiež skvelé vianočné sety. Ja už som aj čosi objednala... Od dnes s kódom BLACK20 máte 20% zľavu takmer na všetko.


Feelunique.com

Feelunique má zľavy celý týždeň, tak ako aj minulý rok. Zľavy sú rôzne od 10% až 50%, záleží od značky, okrem toho majú každý deň špeciálne ponuky, napríklad aj na Emma Hardie, takže sa určite oplatí pozrieť. Od dnes popridávali ďalšie značky, v zľave nájdete aj Hourglass alebo Chanel, čo nebýva často.


Lookfantastic.com

Na Lookfantastic.com mávajú zľavy celoročne, ale teda okolo čierneho piatku sú o niečo vyššie, dokonca majú špeciálny Black Friday Beauty Box. Majú naozaj veľa značiek, nájdete tam Oskia, Alpha-H, Emma Hardie, mňa extra zaujala zľava na uteráky Aquis, ale tiež Caudalie, Pixi alebo Lixirskin. Inak už majú aj českú mutáciu stránky.


Beautybay.com

Beautybay.com má už tiež naplno rozbehnuté zľavy, 30% až 50%. Ja tam chodím hlavne kvôli Oskia, Alpha-H a Jouer, majú tam množstvo značiek, ktoré inde nenájdete, oplatí sa pobrowsovať.


Sephora

Niečo z lokálnych vôd, Sephora má zľavy až do 60% na vybrané produkty, zazrela som tam aj Fenty. Od dnes majú 20% na nákup 2 a viacerých produktov, keď zadáte kód.


Douglas

Douglas má 25% zľavu na vône a sety s nejakými výnimkami a takisto 20% zľavu na nákup nad 1000 Kč, tiež s výnimkou niektorých značiek.


Sonaturalbeauty.com

Toto je obchod s prírodnou kozmetikou, kam chodím hlavne kvôli Leahlani a Josh Rosebrook. Čierny piatok je jediný deň do roka, kedy majú zľavy a to 20%, platia od zajtra, kód nájdete napríklad na ich Instagrame, ak sa zaregistrujete, tak budete mať prístup k zľave už dnes.


Olival

Olival, skvelá chorvátska prírodná kozmetika, má zľavy až do 70%, odporúčam ich séra z rady Olival Professional, ktoré sú nozaj skvelé.


Trinny London

Trinny London tuším ešte nikdy nemali zľavu, tento rok majú 10%, čo síce nie je veľa, ale lepšie ako nič. Ak hľadáte iný prístup k líčeniu, tak jej produkty sú naozaj skvelé. Recenzie nájdete tu.


Apivita

Apivita je grécka prírodná kozmetika a ja nedám dopustiť na ich pleťové masky, teraz majú 25% zľavu na všetko.


Beatuylish

Majú výhodné sety, darčeky k nákupu a takmer na všetku zančky 20% zľavu, vrátane niektorých sád Wayne Goss štetcov, čo je skvelý darček pre každého make-up maniaka.


naturisimo.com

Majú 20% zľavy, ktoré sú už rovno na stránke, netreba žiadny kód. Ak máte radi prírodnú kozmetiku, určite pozrite, majú značky ako Josh Rosebrook alebo Leahlani a veľa ďalších.


Kiehl's

Kiehl's má zľavy do 20%, ak ste fanúšik, určite skvelá možnosť ako sa zásobiť a tiež tam nájdete skvelé vianočné darčeky.


L'Occitane

Ďalšia skvelá značka, kde nájdete aj super vianočné darčeky. Majú 15% na nezlacnené produkty na stránke aj v kamenných obchodoch.
Môže vás zaujať

Moje top produkty

YOUTUBE

@katka

KONTAKT

zrkadielko.sk@gmail.com