Becca First Light Priming Filter Instant Complexion Refresh

22.06.2017 08:00


Becca Cosmetics som registrovala už dlhšie, aj sa mi niektoré produkty celkom pozdávali, ale nikdy neboli natoľko zaujímavé, aby na donútili si ich objednať, vždy sa našlo niečo zaujímavejšie. Hlavne je to typ produktov, ktoré podľa mňa človek musí vyskúšať na živo, pretože celá Becca je o rozjasňujúcich produktoch, highlighteroch v rôznych formách a podobne a to sa oveľa lepšie nakupuje naživo. Predtým ako som si kúpila First Light Priming Filter, budem používať skrátený názov, lebo toto je nenormálne dlhé, aj keď chápem, čo sa snažili povedať, som nikdy Becca produkty naživo nevidela, bol to First Light Priming Filter, ktorý ma popchol, alebo skôr postrčil cez okraj priepasti, konečne vyskúšať niečo od Becca.

Musím povedať, že som mala dosť veľké obavy, predsa len fialový primer, doteraz som pri fialových korektoch bývala dosť sklamaná, teda väčšinou to ani nedošlo do fázy kúpy. Ale recenzie na First Light Priming Filter boli celkom nadšené a pozitívne, mňa tiež nesmierne zaujal a mala som pocit, že by to mohlo fungovať. Mne ho nakoniec doniesol manžel zo službnej cesty v USA spolu s ďalšími Becca produktmi. Dokonca som vydržala niekoľko dní, kým som ho rozbalila, aby som mohla natočiť prvé dojmy, ktoré ste mohli vidieť vo videu tu.

Becca First Light Priming Filter je fialový preto, že má vymazať známky únavy, neutralizovať sinavosť a žlté tóny v pleti, jemne pleť rozjasniť, oživiť a dodať jej šťavu. Navyše je obohatený o pranetivú vodu bohatú na minerály, kvet opuncie, to je kaktus, ktorý sa dá jesť, čo sa ja nenaučím a kyselinu hyalurónovú, toto všetko pleť aj pekne hydratuje. Obsahuje ešte aj zázvor, ktorý pleť energizovať.

Po prvom použití na tvár som bola neskutočne nadšená a to nadšenie ma neopustilo doteraz a First Light Priming Filter používam takmer denne. Primre bývajú väčšinou také ťažšie silikónové konzistenie, ale tento má veľmi ľahkú konzistenciu, ktorá pripomína sérum. Tiež má veľmi jemnú a príjemnú citrusovú vôňu, takže nanášanie je veľmi príjemné. Vďaka tomu, že je textúra veľmi ľahká, jednoducho sa rozotiera. Je to naozaj akokeby ste si nanášali sérum, nikde sa to nezrgcáva, krásne pekne sa to rozotrie. Po rozotretí tento primer stratí tú fialovú farbu a stane sa viac menej transparentný, takže sa nemusíte báť žiadnych zabudnutých fialových čmúh. Super sa znáša s make-upom, zatiaľ s každým, s ktorým som ho vyskúšala. Naozaj pleť veľmi dobre pripraví na líčenie, keďže jej dodá hydratáciu, jemnosť, zjednotí ju a rozžiariju. Ten výsledok je naživo ohromujúci, na fotkách to nie je tak veľmi vidno, ale na živo to pôsobí akokeby ste pleti vdýchli život, niečo ako keď zlá kráľovná v Snehulienke vysaje život z dievčať, tak taký výsledok to má, teda akoby ste boli tá zlá kráľovná. Nie je to niečo, čo by si hneď každý všimol, ale to veľmi jemné, ale zároveň super efektné. Nemá to žiadnu kryciu schopnosť ako vidno na fotkách, ale malé nedokonalosti to zmierňuje. Inak mala som veľký problém to odfotiť tak, aby to vôbec bolo vidno, podarilo sa mi to až na tretí krát, bude to asi aj tým, že používam len prirodzené svetlo, lebo keď sa pozriete na stránku Becca, tak tam je rozdiel bez a s naozaj ohromujúci. A ako som toto napísala, tak som si uvedomila, že asi závisí aj od množstva, ktoré použijem. Takže som spravila ešte ďalšie fotky a namiesto jednej pumpičky, som naniesla dve a výsledok je oveľa viac videteľný na fotkách, ktoré sú na konci.

Na fotkách je vždy prvá bez First Light Priming Filter a druhá s First Light Priming Filter. Keď sa dobre pozriete, tak vidíte veľmi prirodzené úžasné rozjasnenie, hlavne keď to porovnáte s fotkou bez, lebo inak by ste neuhádli, že som sa tak nezobudila. Becca First Light Priming Filter môžete hopoužívať samostatne, keď máte peknú pleť, prípadne s trochou korektoru, alebo pod make-up. Mne osobne prišlo vždy celkom nelogické dávať niečo rozjasňujúce pod make-up, lebo tým make-upom to vlastne prekryjete a nemá to ten efekt, ale pri First Light Priming Filter to náhodou celkom funguje. Samozrejme, že to rozjasnenie nie je také intezívne, ako keď je nanesený samostatne, ale stále je to videteľné a vytvára dokonalé rozjasnie akoby zvnútra pleti, akokeby ste mali dokonale oddychnutú a krásnu zdravú pleť. Super je, že keď sa nelíčite hneď po rannej starostlivosti o pleť, albo keď sa chcete nanovo nalíčiť napríklad na večer, tak First Light Priming Filter dodá pleti pred líčením extra hydratáciu. Mám len jednu jedinú výhradu a to je pumpička, občas sa tak trochu zasekne a potom ten primer z nej tak vystrelí, že minie môj prst, takže som sa už pár krát okveckala, v horšom prípade, v lepšom skončil pár krát na zemi. Ale to môže byť chyba len mojej flaštičky, alebo mojej kreposti. Tá fľaška je inak veľmi luxususná a pekná, zo skla, takže pomerne tažká.

Ja som jednoducho nadšená a myslím, že si Becca First Light Priming Filter kúpim znova, keď ho miniem, je to proste dokonalá pleť v flaštičke. Toto, ale nie je produkt, ktorý je nutnosť a kým som ho nepoznala, tak som si žila celkom spokojne aj bez neho, ale je naozaj super a funguje. Obmedzený sortiment Becca by teraz mali mať už aj v českej Sephore, tým obmedzeným myslím skoro nič a podľa stránky nemajú ani tento primer. Becca majú aj v talianskej Sephore, ak sa náhodou chystáte na dovolenku, tam by mali mať väčší sortiment. Objednať sa dá na CultBeauty.co.uk alebo na SpaceNK, mimochodom tento mesiac majú na Becca produkty na CultBeauty akciu - poštovné zdarma pri akejkoľvek objednávke, ešte to stihnete.#make-up #Becca #primer

Môže vás zaujať

YOUTUBE

@katka

KONTAKT

zrkadielko.sk@gmail.com