Jordan Samuel Skin Hydrate Facial Serum

17.08.2021 08:00


Hydrate Facial Serum od Jordan Samuel som chcela vyskúšať roky, milujem hydratačné séra a toto vyzeralo skvele a veruže nesklamalo. Dokonca ma extra prekvapilo, lebo okrem super hydratačných látok obsahuje aj vitamín C, takže pleť aj chráni a rozjasňuje.Zložením je toto sérum pomerne jednoduché, ale premyslené a super účinné. Kľúčové ingrediencie sú nasledovné:

Kyselina hyalurónová, úžasná hydratačná látka, ktorá pomáha v pleti zachytiť a udržať vodu.

Extrakt z tamarindu indického, ktorý takisto pomáha s hydratáciou a pleť vyhládza.

Aloe vera, ktoré upokojuje, ale tiež hydratuje a zjemňuje.

Tiež je tam výťažok z uhorky, ktorý je tiež upokojujúci a hydratačný. Ďalej vyššie spomínaný vitamín C v stabilnej forme, vôbec mi to nezoxidovalo, konkrétne je to Sodium Ascorbyl Phosphate a tiež je tam glycerín.Konzistencia je úplne ľahká takmer vodička, ale vlastne úplne ľahký gélik, ktorý sa super ľahko rozotiera a okamžite vpije. Vonia tak jemne kyselkavo po ingredienciách a teda je bez parfumácie. Používa sa jednoducho, stačí naniesť na vyčistenú pleť, ideálne pripravenú hmlou alebo tonerom, skvele sa dopĺňa s hmlou od Jordan Samuel. Po nanesení pokračujete ďalej, olej, krém, čokoľvek, čo potrebujete, dôležité však je niečím ho uzamknúť. Keďže je na báze vody, ideálne je, keď ide v prvých vrstvách. Inak sa v zásade toto sérum môže kombinovať s hocičím a skvele sa aj vrství vďaka super ľahkej konzistenciiJordan Samuel ešte uvádza, že sa môže používať aj okolo očí, čo je úplne super, pre extra dávku hydratácie a rozjasnenia očného okolia, určite však dajte aj očný krém. Toto sérum je vhodné pre všetky typy pleti a môžete ho používať každý deň, ráno aj večer. Obal je sklenená fľaštička s pipetkou, úplne ideálne, skvele sa dávkuje. Objem je 30 ml, ale majú aj super výhodné 120 ml balenie. Spotrebovať ho treba do 12 mesiacov od otvorenia.


Toto je absolútne geniálne hydratačné sérum, ku ktorému sa budem vracať, myslím, že ho budem pravidelne striedať s mojou druhou srdcovkou, čo sa týka hydratačných sér a to Pestle&Mortar Pure Hyaluronic Serum. Ak hľadáte výnimočné hydratačné sérum za super cenu, tak toto je ono. Jordan Samuel Skin kúpite zatiaľ v Európe výhradne na cultbeauty.com.
#plet #hydratacne-serum #Jordan-Samuel #serum #kyselina-hyaluronova #vitamin-C

Môže vás zaujať

Môj obchod

Nakupovanie

YOUTUBE

@katka

KONTAKT

zrkadielko.sk@gmail.com