Alpha-H Vitamin C

09.08.2018 08:00


Ďalšie z vitamínových sér od Alpha-H, tentokrát vitamín C. Po tomto sére som siahla hneď ako po druhom, lebo ja proste milujem dobrý vitamín C a moja pleť tiež, prvé bolo Vitamin B, ktoré je absolútne geniálne. Vitamín C je veľmi prospešný pleť, je to antioxidant, ktorý ju chráni a zároveň ju rozjasňuje a pomáha s pigmentovými škvrnami, takisto stimuluje tvorbu kolagénu, takže zmierňuje jemné vrásky. Pre mňa je to jeden z mojich hrdinov spolu s kyselinou hyalurónovou a retinolom. A toto vitamínové sérum má v sebe vitamín C aj kyselinu hyalurónovú, juchhVitamin C sérum od Alpha-H má veľmi ľahkú a príjemnú konzistenciu na báze vody, vďaka tomu je úplne ideálne na deň. Rýchlo sa vpije, na pleti ho vôbec necítite a ľahko sa kombinuje s akýmikoľvek ďalšími produktmi. Má jemne žltkastú farbu a ľahkú vôňu, ale nie je tam parfumácia. Alpha-H produkty sú vždy neuveriteľne dobre namiešané a to platí aj pre toto sérum s vitamínom C.

Kľúčové ingrediencie sú:

Ethyl Ascorbic Acid - vitamín C, neuvádzajú koľko presne, ale predpokladám, že je to minimálne 10%, je to jedna z prvých zložiek v zložení.

Extrakt zo sladkého drievka - pomáha rozjasňovať pleť, toto je aj v ich legendárnom Liquid Gold.

Kyselina hyalurónová - skvelá hydratačná látka, ako som už písala vyššie jeden z mojich hrdinov.

Extrakt z hroznových jadierok - prirodzený antioxidant, ktorý pomáha pleť chrániť.Ja som si toto sérum veľmi obľúbila, používam ho v zásade len na deň, na noc sa mi veľmi nehodí a takéto používanie odporúča aj Alpha-H. Je to ideálna voľba na deň, keďže je ľahké a super kombinovateľné, plus poskytuje pleti hydratáciu a ochranu antioxidantov. Na pleť ide v úplne prvých vrstvách, keďže je na báze vody, po toniku, alebo hneď po vyčistení, ak nepoužívate toner a nasledujú ťažšie séra a oleje, nakoniec hydratačný krém.Toto nie je vitamín C, kde by ste videli výsledok okamžite, ale pri dlhodobom a pravidelnom používaní je pleť jasnejšia, pevnejšia, tón vyrovnaný a postupne zmierni aj pigmentové škvrny. Okamžitý účinok je hydratácia, keďže toto nie je čistý vitamín C, ale je dobre nakombinovaný s hydratačnými ingredienciami.

Samozrejme, že k Vitamin C séru existuje nespočetne veľa alternatív a takisto oveľa lacnejších (The Ordinary séra - najbližšie k tomuto je asi Ascorbyl Glucoside Solution 12%), ale toto je veľmi príjemné sérum s vitamínom C na deň, ktoré môžem odporúčať, ak pre vás tá cena nie je problém. Nepadala som z neho na zadok, ale svoju prácu spravilo, plus je to fajn hydratačné sérum, čo napríklad tie od The Ordinary nie sú. Ale nie je lacné, takže za mňa áno pokiaľ si to môžete dovoliť, ak nie, rovnakú službu vám spravia aj lacnejšie séra s vitamínom C. Alpha-H Vitamin C kúpite na cultbeauty.co.uk alebo na beautybay.com.
#plet #serum #Alpha-H #vitamin-C

Môže vás zaujať

YOUTUBE

@katka

KONTAKT

zrkadielko.sk@gmail.com