Clinique Fresh Pressed Renewing Powder Cleanser with Pure Vitamin C

03.08.2017 08:00


Keď som prvý krát videla Clinique Fresh Pressed Renewing Powder Cleanser with Pure Vitamin C (strašný názov, ďalej Clinique čistiaci púder), tak som hneď vedela, že si ku mne veľmi rýchlo nájde cestu. Vitamín C je môj superhrdina v starostlivosti o pleť, navyše som veľmi podobný produkt už mala vyskúšaný REN Flash Rinse 1 Minute Facial, úplne som to milovala, ráno to perfektne nakoplo a osviežilo pleť. REN je maska, aj keď veľmi rýchla, takže sa dá ľhko zameniť s čistiacim produktom, ale určite by som ju nepoužívala na čistenie pleti, navyše sa môže používať len každé tri dni, zato Clinique čistiaci púder sa môže používať denne a je určený na ráno, tak ako som rada používala REN masku. Najväčší bonus je, že v ňom je vitamín C v najčerstvejšej a najstabilnejšej možnej podobe, v prášku.

Znie to ako strašná haluz - čistiaci prášok/púder - nie ako niečo, čo by ste si chceli dávať ráno na tvár, ale prisahám funguje to skvele a je to príjemné na používanie. V balení je 28 sáčikov, takže pri dennom používaní je to na mesiac, ja ho používam tak 2 až 3 krát za týždeň, takže mi vydrží oveľa dlhšie. Samozrejme, ak chcete maximálny účinok, tak treba používať denne. Tie sáčiky sú celkom praktické, super sa s nimi cestuje, ľahko sa otvárajú, dobre sa s nimi manipuluje. Na jedno použitie je určený jeden sáčik aj preto, že takto ostane vitamín C naozaj najčerstvejší, uzavretý vo vzduchotesnom a nepriehľadom sáčiku, takže s každým použitím máte najčerstvejší možný vitamín C.

Vitamín C pomáha pleť rozjasniť, zlepšiť jej textúru a tiež ju čistiť. Clinique čistiaci púder je aktivovaný vodou, takže najprv treba otvoriť sáčok, potom si namočiť ruky, vysypať pášok do dlane, pošúchať dlane, takže vznikne taká penovitá pasta, naniesť na tvár a vmasírovať, treba sa vyhnúť okoliu očí. Keď chcete intezívnejší výsledok, môžete ho nechať na minútu pôsobiť na tvári, potom zmyť a hotovo. Nanášanie je veľmi príjemné, samotný produkt nemá žiadnu vôňu, chutí trochu kyslo a železito, ak ho náhodou olížete. Clinique čistiaci púder vôbec nevysušuje, neštípe, ani nie je nejak drastický, je veľmi jemný a šetrný, ale super účinný. Ten prášok je veľmi jemný, nemá žiadne peelingové vlastnosti a nie sú v ňom žiadne väčšie čiastočky, takže je skutočne šetrný a vhodný pre všetky typy pleti. Výsledok je veľmi svieža, rozžiarená a čistá pleť. Nie je to super hydratačný produkt, ale pleť nevysušuje, ja preto najradšej po jeho použití siahnem po Pestle&Mortar Pure Hyaluronic sére, keď použijem tento púder, ale niekedy si pridám ešte ďalší vitamín C vo forme séra napríklad The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%.

Mne sa tento produkt veľmi páči, je to skvelý začiatok dňa s dávkou vitamínu C pre pleť a určite vyskúšam aj ich sérum s vitamínom C. Clinique čistiaci púder kúpite na príklad feelunique.com, alebo na lookfantastic.com. Existuje aj taká týždňová testovacia verzia, kde je len 7 sáčikov, plus je tam ampulka so sérom na týždeň.#plet #cistenie-pleti #vitamin-C #Clinique

Môže vás zaujať

Môj obchod

Nakupovanie

YOUTUBE

@katka

KONTAKT

zrkadielko.sk@gmail.com